• ٠٢١٤٤٤٩٥٩٧٦
  • ٠٩١٢٢٥٧٠٩١٦
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خدمات خرید و تامین کالای مرتبط با پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی

شركت روبش راهبرد انرژی تجربیات مختلفی در زمینه تامین کالای پروژه های مختلف نفت ، گاز و پتروشیمی می باشد. این شرکت با ارایه خدمات نوآورانه برمبنای استاندارد های بین المللی با در نظر گرفتن بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت ودر سریعترین زمان ممکن ، نسبت به تامین کالا در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی اقدام می نماید.

این شرکت توانسته است فرآیند تامین کالا را بر مبنای اصول حرفه ای زنجیره تامین کالا و در محیط رقابت پذیر با شرکت های معتبر بین المللی سازماندهی و اجرا نموده و الگویی نمونه را از یک شرکت تخصصی تامین کالا ارایه نماید.

شركت روبش راهبرد انرژی به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تامین کالا، شامل دپارتمان های تخصصی تامین منابع، خرید ، بازرسی فنی ، ساخت و تسریع بخشی ، حمل و نقل و امور گمرکی و کنترل کالا می باشد که فعالیت خود را در حوزه های تجهیزات فرآیندی ، مکانیکی ثابت و دوار ، برق و ابزار دقیق ، پایپینگ ، سیویل ، سازه فلزی و سایر اقلام عمده با استفاده از توانمندی های سازندگان و شرکت های داخلی و خارجی گسترش داده و توانایی تامین مقادیر قابل توجهی از کالا های مورد نیاز پروژ های عظیم ملی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی را دارد.

 این شرکت با بیش از چند هزار شرکت معتبر تامین کننده کالا، به عنوان مجموعه ای تخصصی در ارتباط بوده و با شناسایی معتبر ترین سازندگان در سراسر دنیا نسبت به ارزیابی آنها در زمینه تامین کالای پروژه ها اقدام کرده و همواره مناسب ترین سازنده را جهت تامین کالاهای مورد نیاز پروژه انتخاب می نماید.

شركت روبش راهبرد انرژی کسب رضایت مشتری ، تعامل و ارتباط شایسته با کلیه ذینفع ان پروژه ها و حفظ منافع آنان در حوزه تامین کالا ، همواره از اهداف و اولویت های اساسی این شرکت بوده است.

شركت روبش راهبرد انرژی با هدف تامین اقلام تاسیسات و تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردیده است و با بهره گیری از کلیه امکانات داخلی و خارجی و تحقیقات لازم در خصوص درک نیازها و انتظارات مشتریان، تکنولوژی های جدید و نوسانات بازار تامین رضایت مشتریان و تحویل تجهیزات را بخشی از اهداف استراتژیک و برنامه های خود قرار داده است.و با پشتکار شبانه روزی و با رویکرد ارایه خدمات جدید در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی با هدف اعتلای هرچه بیشتر این صنعت ، چشم انداز خود را بنا نهاده است.


© 2019 rubesh. All Rights Reserved. Powered by ofr